XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019r.

 

XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019r.

 

  1. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na misje „Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary”. A zebrane do puszek na „Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego”.
  2. Za tydzień w niedzielę będziemy gościli siostry franciszkanki misjonarki Maryi z racji trwającego Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego. Ofiary zebrane do puszek przeznaczone będą na potrzeby sióstr misjonarek.
  3. Dzisiaj coroczne liczenie wiernych, obecnych w kościele i przystępujących do Komunii Świętej.
  4. Są już rozłożone na bocznych ołtarzach, w ławkach i w bocznych drzwiach kartki wypominkowe. Prosimy o zaznaczenie na kartce miejsca zamieszkania ofiarodawcy, gdyż planujemy codziennie w listopadzie o 17:30 różaniec wypominkowy. Każdego dnia z jednej wioski a później o godzinie 18:00 mszę świętą za tych zmarłych.
  5. Dziękujemy Ks. Sylwestrowi za przeprowadzenie w naszej parafii nawiedzenia św. Michała Archanioła z groty Gargano.
  6. Zapowiedzi przedślubne:

Adam Jan Skrzypek z par. tut. i Anna Mazur z par. tut. – zapowiedź I.

  1. W dniach od 28 X – 30 X odbędą się spotkania grupy odnowy parafii. Zapraszamy chętnych na godzinę 17:00 na plebanię.

 

  1. Od uczestników pogrzebu śp. Marianny Siegieda odprawimy 9 mszy świętych.