Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano

NAWIEDZENIE FIGURY ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA

Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ NA GÓRZE GARGANO

PARAFIA ŚWIĘTEJ ANNY W KIJANACH

PIĄTEK           18 października 2019 r.

17:30           Nabożeństwo oczekiwania.

18:00            Powitanie przez Księdza Proboszcza, dzieci i dorosłych.Msza święta na rozpoczęcie nawiedzenia.

20:30            Nabożeństwo Różańcowe i Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

SOBOTA           19 października 2019 r.

8:00                   Możliwość osobistej modlitwy.

8:30                   Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórówanielskich.

9:00                   Msza św. dla chorych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i błogosławieństwem indywidualnym z racji nawiedzenia.

10:00-15:00     Czas osobistej modlitwy.

15:00               Koronka do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwo dzieci i matek w stanie błogosławionym.

18:00               Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

20:30                Nabożeństwo Różańcowe i Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie.

NIEDZIELA 20 października 2019 r.

8:30             Msza Święta z Aktem Poświęcenia się Michałowi Archaniołowi.

10:00           Msza Święta w Zawieprzycach z Aktem Poświęcenia się Michałowi Archaniołowi.

11.30           Msza Święta z Aktem Poświęcenia się Michałowi Archaniołowi.

16:00            Msza święta Pożegnalna z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi i pożegnanie figury i zakończenie nawiedzenia.