Pierwsza Komunia Święta

Rodzice, decydując się, aby dziecko przystąpiło do I Komunii i Spowiedzi Świętej biorą odpowiedzialność za właściwe i rzetelne przygotowanie dziecka do tych sakramentów.

Warunki przystąpienia dziecka do I Komunii Świętej w Parafii św. Anny w Kijanach:

1. przy zapisywaniu posiadanie metryki chrztu dziecka jeśli było ochrzczone poza parafią oraz zgodę na udzielenie komunii świętej poza własną parafią, jeśli rodzice zamieszkują na terenie innej parafii niż  św. Anny w Kijanach.
  2. uczestnictwo w niedzielnych Mszach Świętych o godz. 16.00 oraz w katechezie po Mszy świętej;
  3. uczestnictwo w nabożeństwach okresowych: Różaniec, Roraty, Drogi Krzyżowe, według wskazań Księdza przygotowującego do przyjęcia sakramentu;
  4. zaliczenie modlitw i podstawowych prawd z katechizmu, które znajdują się w książce, podczas katechezy szkolnej.

Data I Komunii Świętej

08.08.2025 r. godzina 11.30