XXI Niedziela Zwykła 25.08.2019r.

  1. Ofiary zebrane dzisiaj do puszek przeznaczone są na przybory szkolne dla dzieci „Tornister pełen uśmiechów”.
  2. W dniach 31VIII – 1 IX pielgrzymka do Gieczwałdu i św. Lipki. Wyjazd w sobotę 31 VIII o godzinie 5:00 z parkingu przy kościele. W Zawieprzycach autokar będzie o 4:45. Prosimy o dokonywanie wpłat.
  3. Legion Maryi z Jawidza organizuje wyjazd do Częstochowy w dniach 13-14. 09.2019r. Dla zainteresowanych więcej informacji w zakrystii.
  4. Kustosz Sanktuarium MB Kębelskiej w Wąwolnicy zaprasza na uroczystości 41 rocznicy koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej, które odbędą się w sobotę 31 VIII i niedzielę 1 IX w Sanktuarium w Wąwolnicy.
  5. Za tydzień na sumie o godzinie 11:30 będzie Msza Święta Dziękczynna w intencji OSP w Spiczynie z okazji 110 rocznicy istnienia.
  6. Jedna z naszych parafianek ofiarowała do Kościoła dwa kryształowe flakony. Dziękujemy i składamy serdeczne Bóg zapłać.