XX Niedziela Zwykła 18.08.2019r.

W dniu dzisiejszym po sumie Nowenna do Św. Michała Archanioła.

W dniach 31VIII – 1 IX pielgrzymka do Gieczwałdu i św. Lipki. Wyjazd w sobotę 31 VIII o godzinie 5:00 z parkingu przy kościele. W Zawieprzycach autokar będzie o 4:45. Prosimy o dokonywanie wpłat.

W dniach 22-25 sierpnia odbędzie się w parafii Garbów kolejna edycja Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Serdecznie zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa w tym spotkaniu. Tegorocznym tematem będzie wolność oraz dojrzałość do budowania relacji przyjacielskich, narzeczeńskich i małżeńskich. Konferencje będzie głosił pan Jacek Pulikowski, znany z zaangażowania na rzecz formacji do małżeństwa i rodziny.  Informacje o programie i zapisach znajdziemy na stronie internetowej spotkania: smal.lublin.pl

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Mikołaj Kloc z par. MB Różańcowej w Lublinie i Daria Alicja Kotowicz z par. tut. – zapowiedź II.

Mateusz Wójcik z par. tut. i Żaneta Łucja Żak z par. św. Maksymiliana w Zezulinie – zapowiedź II.