XVI Niedziela Zwykła 21.07.2019 r.

  1. Do 25.07 przyjmujemy zapisy na pieszą pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę, która wyruszy 3 sierpnia.

  2. Dzisiaj po każdej mszy świętej na parkingu, koło Kościoła i obok cmentarza, błogosławieństwo pojazdów z racji rozpoczynającego się tygodnia św. Krzysztofa. Ofiary zebrane w czasie błogosławieństwa pojazdów będą przeznaczone na samochody dla misjonarzy „Miva Polska”.

  3. Za tydzień w niedzielę odpust ku czci patronki naszej parafii Świętej Anny. Suma odpustowa będzie o godzinie 12:00. Kazania wygłosi Ksiądz Profesor Czesław Krakowiak. W sobotę przed odpustem różaniec za zmarłych na cmentarzu o godz. 18:30 a o godz. 19:00 msza święta.

  4. Elektryczne śmieci można przywozić i składować w naszej parafii od 23 lipca (wtorek) do godz. 9:00

  5. Zapowiedzi przedślubne:

  6. Rafał Młynarczyk z par. św. Barbary w Łęcznej i Paulina Jakubczak z par. tut. – zapowiedź II

  7. Wojciech Wójcik z par. tut. i Barbara Maria Polak z par. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu na Poczekajce w Lublinie – zapowiedź II

  8. Artur Jan Wójcik par. tut. i Barbara Luiza Kozdra z par. Dobrego Pasterza w Lublinie – zapowiedź II

  9. Zaplanowane na dzień 28 lipca b.r. wybory do izb rolniczych nie odbędą się.